Зубофрезерні, зубострогальні роботи

Ми приймаємо замовлення на виготовлення зубчастих коліс, валів, вінців і інших виробів оброблюваних на зубофрезерних-зубонарізних верстатах. Працюємо як за кресленнями, так і зразками деталей.

Зубофрезерні роботи

Зубофрезерними роботами називають процес нарізування зубів зубчастих коліс (шестерень) або валів, який виконують на спеціальному зубофрезерному верстаті зуборізним інструментом (фрезою).
Фреза
є основою процесу і має спеціальну форму, що забезпечує заданий модуль, нахил і профіль зуба. За допомогою зубофрезерних робіт нарізають зуби на заготовках і виготовляють циліндричні шестерні, вали, муфти, зубчасті колеса, зірочки, вінці з прямим і косим зубом. За допомогою впливу фрези на заготовку можна нарізати зуби на колесах і шестернях, а також виконувати інші пов’язані з цим роботи. Наші клієнти можуть замовляти виготовлення зубчастих коліс потрібних розмірів. При зверненні слід уточнити, чи можливо виготовлення коліс конкретних розмірів на нашому обладнанні.

Зубонарізка

Завдяки зубофрезерним роботам отримують такий поширений і затребуваний вид виробів як зубчасте колесо. Зубчасті колеса застосовуються в пристроях передачі обертання парами, тому, велике значення має нарізка зуба шестерні з точним дотриманням всіх геометричних розмірів. Зубофрезерні роботи із застосуванням черв’ячної фрези виробляють на спеціальних фрезерних верстатах, які за своїм устроєм столу забезпечують взаємний рух заготовки та фрези так, що між ними відбувається черв’ячне зачеплення. Завдяки такому способу виходять високоточні зубчасті шестерні, і можуть бути придатними для застосування в будь-яких механізмах передачі обертального руху. Розміри виготовляються коліс обмежені тільки розмірами фрезерного верстата, на якому вони виготовляються.

Ви можете замовити виробництво деталей будь-якої складності, з будь-якого металу чи сплаву. Ціни на наші послуги обговорюються в індивідуальному порядку в залежності від обсягу замовлення. Всі зубофрезерні роботи виконуємо в стислі терміни, ваше замовлення доставляємо в будь-який регіон України оперативно, без затримок. Всі вироби, які виготовляються на нашому заводі з виконанням зубофрезерних робіт, відповідають вимогам державного стандарту. Ми гарантуємо тільки кращу якість продукції, що випускається нами. При виборі виробу обов’язково звертайте свою увагу на використовуваний матеріал, конфігурацію і умови подальшої експлуатації. Проконсультуйтеся з нашими фахівцями, вони допоможуть Вам не помилитися у виборі. Зробити замовлення і дізнатися все цікавлять подробиці Ви можете зателефонувати за телефонами вказаними в розділі “Контакти

ОБИРАЙ УКРАЇНСЬКЕ!

Зубострогальні роботи

На зубострогальних верстатах обробляють конічні зубчасті колеса з прямими зубами по методу обкатки одним або частіше двома різцями. На відміну від метода копіювання метод обкатки забезпечує більш високу продуктивність і точність обробки параметрів зубів, а також можливість нарізання зубчатих коліс з різним числом зубів одного модуля одним і тим же інструментом – черв’ячною фрезою, довбяками, строгальними різцями та ін. При створенні профілю зубів методом обкатки ріжучі кромки інструмента при переміщенні займають відносно профілю зубів колеса ряд послідовних переміщень, тобто обходять профіль зубів, обкатуючись. На зубострогальних верстатах обробляють конічні зубчасті колеса з прямими зубами по методу обкатки одним або частіше двома різцями.
На відміну від метода копіювання метод обкатки забезпечує більш високу продуктивність і точність обробки параметрів зубів, а також можливість нарізання зубчатих коліс з різним числом зубів одного модуля одним і тим же інструментом – черв’ячною фрезою, довбяками, строгальними різцями та ін. При створенні профілю зубів методом обкатки ріжучі кромки інструмента при переміщенні займають відносно профілю зубів колеса ряд послідовних переміщень, тобто обходять профіль зубів, обкатуючись. При цьому ріжучий інструмент і заготовка відтворюють рухи, що відповідають їх зачепленню. Найбільше поширення отримали ріжучі інструменти – черв’ячні фрези, довбяки, стругальні різці, гребінки, різцеві головки та ін.

Подобається? Підтримай проект!
Дуже поганоПоганоВлаштовуєДобреСупер (197 рейтинг, 40 підтримало)
Loading...