Довбіжні роботи

Широкий перелік послуг

Якісна продукція від виробника

Як строгальні, так і довбіжні роботи по металу, являють собою обробку інструментами, що володіють тільки одним високоміцним ріжучим лезом. Принцип їх роботизворотно-поступовий, що забезпечує зрізання металу з деталей одномоментним прикладанням зусилля великої потужності і з досить високою точністю.
Найчастіше застосування довбання – нарізка зубів для циліндричних коліс, що використовують як зовнішній, так і внутрішній принцип зачеплення. Довбіжні роботи застосовують для обробки внутрішніх, зовнішніх, циліндричних, багатогранних і нерівнобічних поверхонь, а також використовуються для нарізування зубчастих коліс внутрішнього і зовнішнього зачеплення. Довбіжна обробка деталей виробляється як в одиничному, так і в дрібносерійному виробництві для отримання в отворах шпонкових канавок, обробки фасонних і плоских поверхонь, наскрізних та нескрізних отворів мають прямокутні та квадратні форми.

За допомогою довбіжних робіт на внутрішніх отворах деталей виконують:

Багатогранники

Шпонкові пази

Внутрішні направляючі


Шліци або шліцьові отвори, і інші форми складної конфігурації.

У порівнянні в використанні інших технологій довбання є простим і ефективним способом в обробці виробів з металу.
Довбіжні роботи дозволяють створювати в оброблювальній заготовці пази і канавки необхідної форми, глибини, навіть у важкодоступних місцях, що часто стає необхідним при виготовленні складної деталі. При цьому дана деталь не пошкоджується, зберігає свою міцність і в процесі досягається досить точний необхідний результат. Щоб обробити ненаскрізні отвори довбання є головним методом виробництва, тому що більш продуктивні протяжні верстати для такого виду отворів використовувати не можна.

ОБИРАЙ УКРАЇНСЬКЕ!

Подобається? Підтримай проект!
Дуже поганоПоганоВлаштовуєДобреСупер (197 рейтинг, 40 підтримало)
Loading...