Шестерні

Шестерні

Деталі зубчастих передач

Виготовлення шестерень, зубчастих коліс, шевронних коліс, черв’ячних шестерень, зірочок,конічні і циліндричні шестерні. Наша компанія освоїла виробництво, виготовлення зубчастих передач з глобоїдним зачепленням. Ми пропонуємо послуги нарізки зубів і виготовлення черв’яків і коліс глобоїдних передач. Виготовлення деталей із внутрішнім зачепленням: Виготовлення обойм, шестерень, муфт. Виготовлення шпонкових пазів, шліців внутрішніх.

Зубчасте колесо

Зубчасте колесо або Шестерня – це найважливіша деталь, яка застосовується в механізмах зубчастої передачі і виконує основну функцію – передає обертальний рух між валами, за допомогою зачеплення з зубами сусідньої шестерні. Виглядає шестерня як диск з конічною або циліндричною поверхнею, на якій на рівній відстані розташовані зуби. У зубчастій передачі шестернею називають мале зубчасте колесо з невеликою кількістю зубів, а велике – зубчастим колесом. У разі застосування пари шестерень з однаковою кількістю зубів, провідну називають шестернею, а ведену – зубчастим колесом. Але найчастіше усі зубчасті колеса і малі і великі називають шестернями.

Циліндричні шестерні

Зазвичай шестерні мають профіль зубів з евольвентною формою. Так як евольвентне зачеплення має ряд переваг перед іншими: форма цих зубів відповідає умовам їх міцності, зуби легко виготовити і обробити, шестірні не чутливі до точності встановлення. Тим не менше, існують зубчасті передачі з циклоїдальною формою профілю зубів, а так само з круговою формою профілю зубів, або передача Новікова. Крім цього, застосовується несиметричний профіль зуба, наприклад в храпових механізмах.

Конічні шестерні

Прямозуба конічна шестерня. Трансмісія такого типу застосовується у випадку перетинання осей під прямим кутом. Конічні зубчаті шестерні поставляються тільки в парі, а при заміні доцільно міняти їх в парі через стирання зубців. Виготовляються з чорновим отвором, кріплення на вал здійснюється за допомогою шпонкового з’єднання. Матеріал конічної зубчатої шестерні: сталь C45. Косозуба конічна шестерня. Тип зубців: "GLEASON". Трансмісія такого типу застосовується у випадку перетинання осей під прямим кутом. Конічні зубчаті шестерні поставляються тільки в парі, а при заміні доцільно міняти їх в парі через стирання зубців. Не являються сумісними з виготовленими за іншими стандартами конічними зубчатими шестернями! Виготовляються з чорновим отвором, кріплення на вал здійснюється за допомогою шпонкового з’єднання. Матеріал конічної зубчатої шестерні: сталь C45.

ОБИРАЙ УКРАЇНСЬКЕ!

деталі зубчастих передач

Зу́бчаста переда́ча механізм, що має два зубчасті колеса, які можуть повертатися навколо осей, їх відносні положення зафіксовано й одне зубчасте колесо повертає інше за допомогою послідов­ної дії зубців, які перебувають у контакті.
Зубчасті передачі, завдяки їхньому високому коефіцієнту корисної дії (0,95–0,99)
, досягнутому конструкторами ресурсу (16 тис. мотогодин) та можливості передавати будь-яке значення механічної потужності, - найпоширеніші складові трансмісії тракторів та іншої техніки.

Найвідповідальнішими деталями зубчастих передач є зубчасті колеса.
Від точності їх виготовлення і правильності монтажу залежить надійність та безшумність роботи машини. У практиці виготовлення зубчастих коліс сільгосптехніки найпоширеніші шостий, сьомий і восьмий ступені точності їх складання.

Подобається? Підтримай проект!
Дуже поганоПоганоВлаштовуєДобреСупер (198 рейтинг, 40 підтримало)
Loading...