Координатно-розточувальні роботи

Обробка високої точності

Важливим елементом металообробки є координатно-розточувальні роботи, спрямовані на свердління і розточування отворів, фрезерування площини деталі з різним рівнем точності.
Всі роботи виконуються на координатно-розточувальних верстатах, де в залежності від положення інструменту розрізняють горизонтально-розточувальних і вертикально-розточувальні обробку.
Наші верстати універсальні і дозволяють виконати широкий спектр робіт на різних деталях: матриці, пуансони, напівмуфти, тощо.
Розточувальні роботи в сфері мехобробки відіграють важливу роль. Головним чином, розточувальні роботи проводяться з отворами, які були отримані литтям, куваннямабо свердлінням для того, щоб збільшити діаметр отвору, або досягти точних пропорцій і гладкій поверхні виробу.
Координатно-розточувальні роботи виконуються на токарних, фрезерних, або координатно-розточувальних верстатах спеціальними розточувальними різцями для усунення шороховатості.
Спеціальне координатно-розточувальне обладнання забезпечено оптичними пристроями, які дають можливість відраховувати як цілі, так і дробові частини розміру.

Токарні роботи

Розточувальні роботи мають низьку продуктивність, в порівнянні з такими процесами, як свердління, але точність пропорцій в них досить висока – допуск розмірів досягає до 0,02 мм.
Послідовність, з якою проводяться роботи, така – спочатку відбувається свердління, потім – розсвердлювання металу, і в кінці проводиться розточування вже висвердленого отвору.
Розточування отворів – це практично фінальна стадія механічної обробки деталі, яка проводитися для отримання точного діаметру на отворах, утворених в процесі лиття або свердління деталі.
Обробка виконується на верстатах при дуже маленькій швидкості, що дозволяє досягти точності до десятих часток міліметра.
Процес полягає в наступному: спочатку в деталі просвердлюється отвір, яке потім розширюють і розточують спеціальними розточувальними різцями.
Різці можуть обробляти як глухі отвори (упорні різці), так і наскрізні (прохідні різці). В результаті виходить високоякісна деталь з потрібними параметрами і точністю.

ОБИРАЙ УКРАЇНСЬКЕ!

Подобається? Підтримай проект!
Дуже поганоПоганоВлаштовуєДобреСупер (202 рейтинг, 41 підтримало)
Loading...