Фрезерні роботи

ПП "ВФ "Полімашпроект" виконує фрезерні роботи на замовлення. Ми маємо багаторічний досвід з виготовлення виробів з металу.
Головний принцип нашої роботи - індивідуальний підхід до кожного замовника, своєчасне і якісне виготовлення замовлень.
Фрезерні роботи є одним з основних способів обробки деталей. З усіх видів оброблення металевих деталей фрезерні та токарні роботи мають найбільший попит. Особливо це стосується великого, серійного і масового виробництва. Послуги надаються незалежно від обсягів замовлення та конструктивної складності виготовлення. Працюємо як по одноразовим замовленням, так і з постійними клієнтами. Всі роботи виконуємо оперативно, якісно і відповідно з технічною документацією.

ОБРОБКА МАТЕРІАЛІВ Нержавіюча сталь (медична, харчова, промислова) Кольоровий метал (мідь, латунь, бронза) Чорний метал (всі види сталі та її сплавів, в тому числі високо-вуглецеві)
ОБРОБКА ПОВЕРХОНЬ Торцева (застосовується для великих поверхонь) Фасонна (виготовлення деталей зі складною геометрією: шестерень, черв'яків) Кінцева (прорізка наскрізних і глухих отворів різної форми: пази, канавки, кишені) Периферійна (використовується для силового фрезерування і при нарізанні складних пазів)

Основний інструмент, завдяки якому здійснюється весь процес обробки, називається фрезою - це зубчастий інструмент з декількома лезами, який обертається навколо своєї осі.
Процес оброблення деталі відбувається за рахунок подачі заготовки.
Це поступальні рухи в різних напрямках: поперечному, вертикальному або поздовжньому.
За допомогою зміни положення шпинделя верстата, можна виконувати вертикальну або горизонтальну обробку деталі, а напрямок обертання фрези обумовлює попутну і зустрічну обробку деталі.
Є кілька різноманітних видів фрез: циліндричні, торцеві, черв'ячні, кінцеві, конічні та ін.
Так само фрези діляться залежно від оброблюваного матеріалу - дерево, сталь, чавун, нержавіюча сталь, загартована сталь, мідь, алюміній, графіт.
Залежно від того, який вид фрези встановлено (торцеві, кінцеві і фасонні), можна здійснювати різні фрезерні роботи.

ОБИРАЙ УКРАЇНСЬКЕ!

Подобається? Підтримай проект!
Дуже поганоПоганоВлаштовуєДобреСупер (197 рейтинг, 40 підтримало)
Loading...