Фрезерні роботи

Фрезерні роботи як різновид механічної обробки.

ПП “ВФ “Полімашпроект” пропонує послуги в місті Біла Церква на замовлення.
Ми маємо багаторічний досвід з виготовлення виробів з металу. Головний принцип нашої роботи – індивідуальний підхід до кожного замовника, своєчасне і якісне виготовлення замовлень.
     Фрезерні роботи є одним з основних способів обробки деталей. З усіх видів оброблення металевих деталей фрезерні та токарні роботи мають найбільший попит. Особливо це стосується великого, серійного і масового виробництва.
Послуги надаються незалежно від обсягів замовлення та конструктивної складності виготовлення. Працюємо як по одноразовим замовленням, так і з постійними клієнтами. Всі роботи виконуємо оперативно, якісно і відповідно з технічною документацією.

ОБРОБКА МАТЕРІАЛІВ

  • Нержавіюча сталь (медична, харчова, промислова)
  • Кольоровий метал (мідь, латунь, бронза)
  • Чорний метал (всі види сталі та її сплавів, в тому числі високо-вуглецеві)

ОБРОБКА ПОВЕРХОНЬ

  • Торцева (застосовується для великих поверхонь)
  • Фасонна (виготовлення деталей зі складною геометрією: шестерень, черв’яків)
  • Кінцева (прорізка наскрізних і глухих отворів різної форми: пази, канавки, кишені)
  • Периферійна (використовується для силового фрезерування і при нарізанні складних пазів)
Основний інструмент, завдяки якому здійснюється весь процес обробки, називається фрезою – це зубчастий інструмент з декількома лезами, який обертається навколо своєї осі. Процес оброблення деталі відбувається за рахунок подачі заготовки. Це поступальні рухи в різних напрямках: поперечномувертикальному або поздовжньому.
За допомогою зміни положення шпинделя верстата, можна виконувати вертикальну або горизонтальну обробку деталі, а напрямок обертання фрези обумовлює попутну і зустрічну обробку деталі. Є кілька різноманітних видів фрез: циліндричні, торцеві, черв’ячні, кінцеві, конічні та ін. Так само фрези діляться залежно від оброблюваного матеріалу – деревостальчавун, нержавіюча сталь, загартована сталь, мідь, алюміній, графіт. Залежно від того, який вид фрези встановлено (торцеві, кінцеві і фасонні), можна здійснювати різні фрезерні роботи.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (36 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...