Токарні роботи

Токарні роботи

Токарні роботи є процесом механічної обробки деталей, або майбутніх виробів, різанням, яка виконується за допомогою спеціального різального інструменту-різця. Параметрами, якими характеризуються токарні вироби, що пройшли токарну обробку є шорсткість і точність розмірів. Залежно від того, які були задані параметри, токарною роботою забезпечується чистове, тонка або чорнова обробка. Наші токарні верстати універсального типу здійснюють обробку конструкційної і нержавіючої сталі, кольорових металів(бронзи,латуні), алюмінієвих сплавів, а також будь-яких поверхонь деталей: внутрішніх, зовнішніх, конічних, циліндричних, торцевих і фасонних. Також здійснюється нарізання внутрішньої і зовнішньої різьби, виготовлення пазів і канавок, тощо. За допомогою токарної обробки виготовляють такі деталі як: вали, втулки, корпуси, диски, осі, пальці, фланці, кільця, гайки, муфти, заготовки шестерень і зірочок.

Основними видами токарних робіт є: токарна обробка уступів і торців; токарна обробка зовнішніх конічних і циліндричних поверхонь деталі; токарна обробка внутрішніх конічних і циліндричних поверхонь; виточування пазів і канавок; свердління, зенкування, і розгортання отворів; нарізка зовнішньої і внутрішньої різьби; токарна обробка фасонних поверхонь; накочення рифлень. Попри те, що існує величезна кількість сучасних способів обробки металу, проте токарна обробка є самою поширеною, надійною і випробуваною часом. Не меньш важливими при металообробці є і токарні роботи, які зараз робляться на універсальних токарних верстатах. Завдяки чому можна отримати конічні, циліндричні, або фасонні зовнішні і внутрішні поверхні виробів різної складності.

Під час впливу на різець напруги, його ріжуча кромка здійснює врізання в майбутню заготовку, за рахунок чого, зовнішня поверхня весь час стискаючи шар металу, що розташований попереду, а також долаючи силу зчеплення частинок даного металу, все ж розділяє їх від заготовки у вигляді металевої стружки. Шар зайвого металу що зрізається при токарній обробці і називають припуском. Всі доступні варіанти металообробки, за допомогою яких відбувається видалення припуску і перетворення його в металеву стружку, називають одним загальним поняттям «різання металу». Для того, щоб робота вийшла якісна необхідно, щоб весь механізм різаннявідбувався безперервно і на великій швидкості. Ми працюємо за кресленнями і зразками замовника. Терміни і ціни виконання токарних робіт встановлюються після розгляду замовлення. Наші ціни Вас приємно здивують!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (39 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...