Ремонт сільськогосподарської техніки

ПП “ВФ “Полімашпроект” виконує ремонт різної ґрунтообробної техніки:

Оборотних плугів

Добре оброблена земля є запорукою високого врожаю. Тому для обробки полів повинно використовуватися тільки якісне обладнання. У першу чергу це стосується, звичайно ж, плугів. Різновидів їх на даний момент існує всього три: роторні, однокорпусні і оборотні. Останній тип дозволяє обробляти ґрунт з максимальною ефективністю, а тому використовується найчастіше.
Оборотні плуги призначені для обробки великих масивів пахотних земель із видаленням рослинних залишків (переворотом пласту) та інтенсивним розпушуванням.

Причепних пристроїв плугів

За способом приєднання до тракторів і самохідних шасі ґрунтообробні машини і знаряддя бувають начіпними, напівначіпними і причіпними. Начіпною називають машину або знаряддя, маса яких при переведенні в транспортне положення цілком сприймається ходовою частиною трактора. До напівначіпних належать машини і знаряддя, маса яких при транспортуванні сприймається частково трактором, а частково опорними колесами машини або знаряддя. Причіпні машини і знаряддя мають власний колісний хід, який сприймає масу машини під час холостих переїздів і під час роботиНачіпні машини і знаряддя в 1,5 – 2 рази легші, ніж причіпні, значно простіші за конструкцією, їх легше транспортуватиПродуктивність начіпних машин і знарядь дещо вища, ніж причіпних.

Дискових борін

Дискові борони призначені для передпосівної обробки щільних ґрунтів, зораних восени (крім кам’янистих ґрунтів), при вологості гарантує нормальну роботу. Дискова борона може бути застосовна також для розривання і виламування задерніння пластів після оранки на луках та інших пасовищних угіддях а також для виконання лущення стерні безпосередньо після зрізання рослин.

Ремонт та виготовлення нових котків всіх видів

Ремонт та відновлювання навісок та інших частин тракторів John Deere

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (36 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...