Механічна обробка

Приватне Підприємство Виробнича Фірма Полімашпроект пропонує послуги механічної обробки в місті Біла Церква

Механі́чна обро́бка — обробка заготовок із різних матеріалів за допомогою фізичної дії різної природи з метою створення виробу за заданими розмірами або проміжної заготовки для подальших технологічних операцій. Вікіпедія

ПмП

ПП "ВФ "Полімашпроект" пропонує щонайширший спектр робіт механічної обробки та виготовлення деталей на замовлення. Пропоновані нашим підприємством послуги з обробки металів виконуються в найкоротші терміни, мають високу якість і відносно невисокі ціни. В процесі виконання механічної обробки заготовок застосовуються наступні види робіт : токарні, фрезерні, розточувальні, шліфувальні, зубофрезерні, зубострогальні, довбіжні. Здійснення ремонтних робіт та відновлення технічних характеристик великогабаритних вузлів та деталей з обробкою точних об'ємних профільних поверхонь.

Механічна обробка - необхідний процес обробки металевої деталі перед її безпосереднім використанням. Працювати з різними видами металів можна різними способами - всі вони мають свої плюси і мінуси, та можуть використовуватись в різних умовах залежно від призначення. Наша Виробнича Фірма виконує широкий спектр послуг обробки металу як в місті Біла Церква,так і в Київській області та всій Україні майже 15 років! Ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного замовника та замовлення. Наші клієнти завжди отримують 100% гарантію якості.Ми зацікавлені у взаємовигідній співпраці з постійними клієнтами!

ТОКАРНІ РОБОТИ

В наш час найбільш розповсюдженим та практичним методом обробки металів різанням є точіння, тобто отримання деталей, які є тілами обертання.Цей принцип є основою токарної обробки металу, що виконується на спеціальних верстатах.На таких верстатах оброблюють: циліндричні, фасонні, конічні або торцеві поверхні. Також виточуються канавки, обробляються отвори, виконується широкий перелік інших робіт з досить високою точністю і якістю виготовлених деталей. Багаторічний досвід роботи в сфері металообробки дозволяє нам швидко визначати необхідні параметри виробництва конкретної деталі,та розробити поступовий маршрут деталі до передачі її замовнику.

ФРЕЗЕРНІ РОБОТИ

ПП “ВФ “Полімашпроект” приймає замовлення на фрезерні роботи по металу як від місцевих підприємств,так і приватних замовників. Велика кількість верстатів і наявність кваліфікованих робітників дозволяє нашим замовникам бути впевненими, що кінцевий результат буде повністю відповідати їх вимогам. Ціни та терміни виробництва узгоджуються з кожним замовником індивідуально. Існує кілька способів фрезерної обробки – торцева, кінцева, фасонна, периферійна. Для кожної деталі визначають власний спосіб обробки, згідно документації та технічних характеристик. Фрезерні роботи виконуються на унікальному устаткуванні, що дозволяє виготовляти деталі за короткі терміни,та різної складності.

ЗУБОФРЕЗЕРНІ-ЗУБОНАРІЗНІ РОБОТИ

Наступна ланка механічної обробки та виробництва деталей- зубофрезерні роботи.Виготовляємо якісні та міцні вінці, зубчасті колеса, вали і шестерні, а також інші деталі на замовлення за вашими кресленнями,та зразками. Виробництво виконується спеціальним інструментом-фрезами,за допомогою яких можна нарізати зуби на колесах і шестернях, а також виконувати інші пов’язані з цим роботи. Наші замовники замовляють виготовлення зубчастих коліс потрібних розмірів. Всі параметри деталей що виробляються окремо узгоджуються з кожним замовником,як і ціни на інші послуги на нашій виробничій фірмі. Загальну інформацію можна отримати на відповідних сторінках на нашому сайті. Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися більше про послуги, вимоги до замовлень, основні ціни та іншу потрібну інформацію.

ЗУБОСТРОГАЛЬНІ РОБОТИ

ПП “ВФ “Полімашпроект” виконує строгальні та зубострогальні роботи-чорнова,та чистова обробка прямих конічних коліс в умовах одиничного та серійного виробництва.Обробка виконується двома зубострогальними різцями методами врізання та обкатки. Виробництво виконується безпосередньо після узгодження всіх необхідних пунктів з замовником,як за вашою технічною документацією,так і за зразками клієнта. Всю необхідну інформацію можна отримати в розділі Контакти. Як строгальні, так і довбіжні роботи по металу, являють собою обробку інструментами, що володіють тільки одним високоякісним ріжучим лезом. Принцип їх роботи – зворотньо – поступальний, що забезпечує зрізування металу з деталями одномоментним прикладанням зусиллям великої потужності і з досить високою точністю.

ДОВБІЖНІ РОБОТИ

Даний вид робіт найчастіше використовують для нарізання зубів для циліндричних коліс, що використовують як зовнішній, так і внутрішній принцип зчеплення.Крім того, довбіжні роботи по металу використовують для обробки отворів, обробки внутрішніх циліндричних, багатогранних та неравнобоких порожнин, а також зовнішніх поверхонь довільної форми. Останнім часом намагаються замінити довбіжні роботи та довбіжні верстати фрезерувальними, що володіють більшою швидкістю та ефективністю – однак ключову роль у виробництві багатьох типів деталей мають верстати та інструменти, в зв’язку з частою неможливістю їх повноцінної заміни. Замовлення довбіжних робіт та розрахунок вартості на нашому виробництві відбувається з урахування наступних факторів: обсягів замовлення(кількість деталей) складність технологічних операцій, що виконуються при виробництві вид та властивості матеріалу строків відведених на виготовлення замовлення

КООРДИНАТНО-РОЗТОЧУВАЛЬНІ

Координатно-розточувальні роботи виконують на фрезерних, токарних, або координатно-розточувальних верстатах спеціальним розточувальним інструментом – різцями для усунення шорсткості. Спеціальне координатно-розточувальне устаткування забезпечено оптичними пристроями, які дають змогу вираховувати як цілі, так і дробові частини розміру. Дана робота вимагає від спеціаліста особливої точності, володіння професійною технікою свердління, твердої руки і хорошого окоміру. Розточувальні роботи призначені для свердління отворів у деталях, які вимагають особливо точного діаметру. Розточувальні роботи виконуються на малих швидкостях, що дозволяє отримувати точність до десятих часток міліметра.

ВІДНОВЛЮВАЛЬНІ РОБОТИ

Газополуме́неве напи́лювання — газотермічне напилювання, під час якого використовується струмінь продуктів згорання суміші газів, які спалюються за допомогою пальника. Покриття, отримане цим методом носить назву газополуменеве покриття. Вікіпедія Газопорошкове напилення використовують для відновлення зношених поверхонь Валів, Редукторів, Шестерень, Вилок та важелів коробок передач, Тарілок штовхачів,Важелів муфт зчеплення, рухомих дисків регуляторів пускових двигунів, та інших деталей.

ШЛІФУВАЛЬНІ РОБОТИ

Шліфувальні роботи – один з основних методів чистової обробки металів. Безліч металевих виробів після різних видів механічної обробки(токарні, фрезерні роботи) не мають необхідних технічних показників чистоти оброблювальних поверхонь, обумовлених технологічним регламентом. Шліфування забезпечує високу точність деталей і чистоту їх поверхонь, визначають зносостійкість поверхневого шару і довговічність деталей. Шліфування виконують шляхом зняття обертовим абразивним елементом тонкого шару матеріалу. У процесі робіт шари матеріалу знімаються поступово і з високою точністю, що дозволяє добитися високої точності обробки металу. Замовивши шліфувальні роботи на нашому виробництві Ви отримуєте 100% гарантію якості продукції, виготовленої спеціально для Вас.

ЦЕМЕНТАЦІЯ

Цемента́ція ста́лі — вид хіміко-термічної обробки, що полягає у поверхневому дифузійному насиченні маловуглецевої сталі вуглецем з метою підвищення твердості та зносостійкості. Цементація з наступною термічною обробкою одночасно підвищують і границю витривалості. Цементації піддають маловуглецеві і леговані сталі. Вікіпедія. Твердість поверхневого цементованого шару досягає 750 НВ. Цементування зазнають вироби з маловуглецевої і легованої сталі з вмістом вуглецю 0,15…0,35 %. Це такі деталі, як поршневі пальці, зубчасті колеса, кулачки розподільних валів. Цементацію в твердому карбюризаторі застосовують в умовах ремонтного виробництва. ПП “ВФ “Полімашпроект” виконує роботи особисто для кожного замовника понад 10 років. Багаторічний досвід роботи з різноманітними клієнтами як в місті Біла Церква,так і Київській області та всій Україні, забезпечив нам бездоганну репутацію на ринку надання послуг металообробки.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (42 votes, average: 4,93 out of 5)
Loading...