Виробництво

Виробництво Шестерен, Зірочок, Деталей зубчастих передач, Редукторів КЦ на замовлення в місті Біла Церква

Виготовлення шестерень

ПП "ВФ "Полімашпроект" спеціалізується на виготовленні шестернь на замовлення як за кресленнями замовника так за зразками. Ми співпрацюємо як з підприємствами, так і з приватними замовниками. Вироби виготовляються як в одиничному екземплярі, так і в масовому виробництві (серійне виробництво). Виробництво шестерен є трудомістким і складним процесом. Висока якість зубчастого колеса і економічність його. виготовлення формується на всіх етапах виробництва, починаючи з проектування і закінчуючи його виготовленням. Технологічні маршрути виробництва розглядаються окремо з кожним замовником,та узгоджуються при складанні конкретної технології виготовлення: кількість операцій, їх послідовність, обладнання. Також ми виконуємо подальшу обробку деталей для додання їм міцності і естетичного вигляду. Обробка шестерень залежить від матеріалу виготовлення, робочого середовища, технічного завдання, ступеня навантаження.

Виготовлення зірочок

ПП "ВФ "Полімашпроект" пропонує виготовлення широкого асортименту зірочок. Технологія виготовлення зірочки залежить від матеріалу і технічних вимог до деталі. Зірочки з чавуну зазвичай відливаються з готовими зубами, і обробці піддаються тільки отвори у маточині і торці маточини. В сталевих зірочок зуби фрезеруються або накочуються. Шпонкова канавка в маточині обробляється протяганням шліцьовою протяжкою. Отвори свердляться на вертикально-свердлильних верстатах, після чого, якщо потрібно, нарізуються різьби. Наше підприємство завжди готове розглянути нові пропозиції щодо співпраці в галузях виробництва та механічної обробки, як окремих готових деталей, так і розробки та проектування нових. Зв'яжіться з нами

Виготовлення редукторів

Конічні редуктори служать для передачі обертального руху між осями, що перетинаються (звичайно під прямим кутом). КПД складає 0,90 ... 0,96 на одну ступінь. Використовуються в основному одноступеневі конічні редуктори, багатоступені виконують комбінованими, переважно консистентно-циліндричними. До недоліків конічних редукторів слід віднести великі габарити, високу трудоемність та вартість виготовлення, пов'язані з необхідністю регулювання при складанні, а також підвищені вимоги до несучої здатності підшипників з переважно консольного виконання ведучого вала. ПП "ВФ "Полімашпроект" виготовляє конічні редуктори під замовлення більше 10 років. Пропонуємо всім клієнтам високу продуктивність, якість та запрошуємо до взаємовигідної співпраці. Потрібну інформацію можна знайти на сторінках нашого Web-ресурсу, або зателефонуйте нам!

Деталі зубчастих передач

Зу́бчаста переда́ча — механізм, що має два зубчасті колеса, які можуть повертатися навколо осей, їх відносні положення зафіксовано й одне зубчасте колесо повертає інше за допомогою послідов­ної дії зубців, які перебувають у контакті. Вікіпедія Виробництво шестерень, валів, що забезпечують зубчасті передачі відбувається за допомогою фрезерних, зубофрезерних, зубострогальних, зубодовбіжних, строгальних верстатів. Маючи великий досвід в роботі зі складними деталями та виготовленням окремих індивідуальних зразків, пропонуємо свої послуги в цій галузі, та гарантуємо якісне виконання поставлених завдань.

Деталі зубчастих передач
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (36 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...