ПП “ВФ “Полімашпроект” виготовляє шестерні і деталі зубчастих передач

  • Виготовлення шестерень, зубчастих коліс, шевронних коліс, черв’ячних шестерень, зірочок,конічні і циліндричні шестерні.
  • Наша компанія освоїла виробництво, виготовлення зубчастих передач з глобоїдним зачепленням. Ми пропонуємо послуги нарізки зубів і виготовлення черв’яків і коліс глобоїдних передач.

Виготовлення деталей із внутрішнім зачепленням:

  • Виготовлення обойм, шестерень, муфт.
  • Виготовлення шпонкових пазів, шліців внутрішніх.

Шестерня, Зубчасте колесо

Зубчасте колесо або Шестерня – це найважливіша деталь, яка застосовується в механізмах зубчастої передачі і виконує основну функцію – передає обертальний рух між валами, за допомогою зачеплення з зубами сусідньої шестерні. Виглядає шестерня як диск з конічною або циліндричною поверхнею, на якій на рівній відстані розташовані зуби. У зубчастій передачі шестернею називають мале зубчасте колесо з невеликою кількістю зубів, а велике – зубчастим колесом. У разі застосування пари шестерень з однаковою кількістю зубів, провідну називають шестернею, а веденузубчастим колесом. Але найчастіше усі зубчасті колеса і малі і великі називають шестернями.

Циліндричні шестерні

Зазвичай шестерні мають профіль зубів з евольвентною формою. Так як евольвентне зачеплення має ряд переваг перед іншими: форма цих зубів відповідає умовам їх міцності, зуби легко виготовити і обробити, шестірні не чутливі до точності встановлення. Тим не менше, існують зубчасті передачі з циклоїдальною формою профілю зубів, а так само з круговою формою профілю зубів, або передача Новікова. Крім цього, застосовується несиметричний профіль зуба, наприклад в храпових механізмах.

Конічні шестерні

Прямозуба конічна шестерня. Трансмісія такого типу застосовується у випадку перетинання осей під прямим кутом. Конічні зубчаті шестерні поставляються тільки в парі, а при заміні доцільно міняти їх в парі через стирання зубців. Виготовляються з чорновим отвором, кріплення на вал здійснюється за допомогою шпонкового з’єднання. Матеріал конічної зубчатої шестерні: сталь C45.

Косозуба конічна шестерня. Тип зубців: “GLEASON”. Трансмісія такого типу застосовується у випадку перетинання осей під прямим кутом. Конічні зубчаті шестерні поставляються тільки в парі, а при заміні доцільно міняти їх в парі через стирання зубців. Не являються сумісними з виготовленими за іншими стандартами конічними зубчатими шестернями! Виготовляються з чорновим отвором, кріплення на вал здійснюється за допомогою шпонкового з’єднання. Матеріал конічної зубчатої шестерні: сталь C45.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (33 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...