Виготовлення редукторів

ПП "ВФ "Полімашпроект" пропонує ремонт і виготовлення редукторів всіх видів

На сьогоднішній день редукторний привід користується великою популярністю, так як використовується він практично у всіх видах виробництва. Ми ремонтуємо і виготовляємо циліндричні одноступінчасті, двоступінчасті, триступінчаті редуктори, вертикальні кранові редуктори, черв’ячні редуктори, Цилиндроконические редуктори. Також виготовляємо планетарні мотор – редуктори, циліндричні мотор – редуктори, черв’ячні мотор – редуктори. Виготовляємо одноступінчасті, двоступінчасті і триступінчаті циліндричні зубчасті редуктори. Вони використовуються для зниження частоти обертання і підвищення моментів, що крутять. Виконуємо виготовлення вертикальних кранових редукторів, які призначаються для робіт в приводах пристроїв переміщення вантажопідіймальних кранів.

Виготовляємо черв’ячні редуктори, адже вони користуються більшою популярністю в порівнянні з іншими видами редукторів. Черв’ячний тип передачі забезпечує збільшення крутного моменту за рахунок гвинта з різьбленням, близькою за профілем до трапецієподібної формі.

Виготовимо Цилиндроконічний редуктор, він являє собою пристрій, який з’єднується з електродвигуном і робочої машиною. Застосовується для підвищення обертового моменту при передачі з одного вала на інший, який, як правило, знаходиться під прямим кутом по відношенню один до одного.

А також, черв’ячний мотор-редуктор – придбав свою назву через подібності гвинта, який знаходиться в основі перетворення і передачі крутного моменту, на черв’яка. Черв’ячні мотор – редуктори служать приводами загальнопромислового призначення і застосовуються в таких галузях, як:

  • промислова обробка матеріалів;
  • виробництво пластика;
  • тютюнова і харчова промисловості;
  • матеріально-технічне забезпечення;
  • в вантажопідіймальному обладнанні.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (37 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...