Виготовлення зірочок

виготовляємо зірочки для ланцюгів з дотриманням всіх стандартів.

Ця деталь застосовується в найрізноманітніших ланцюгових приводах, таких як велосипеди, мотоцикли, а також у величезних машинах, які застосовуються для вантажно-розвантажувальних робіт, в сфері машинобудування і т.п. У нас Ви можете замовити виготовлення зірочок для приводний роликової та втулкової ланцюга однорядні, дворядні, трирядне.

Однорядні – зірочки різноманітного кріплення на вал. У нас Ви можете замовити зірочки для шпоночно з’єднання, з конічною втулкою і базовим отвором. Дворядні – зірочки для роликового, втулкової і приводний ланцюга. На сьогоднішній день за рахунок технічного прогресу профільовані вироби, в т.ч. зірочки виготовляються не тільки з сталей, але з пластмаси. Трьохрядні зірочки є важливою деталлю для машин з різними швидкісними режимами або рівнями потужності.

Наша компанія виготовить зірочки для ланцюгів: на циліндричний вал; на конічний вал; з кріпленнями на вал шпонкой; за кресленнями або зразком; з нержавійки (невеликих діаметрів); на вали від 8мм; на вали різноманітної конструкції посадок; однорядного і багаторядного виконання; з використанням фрез і нарізки зубів на верстаті.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (39 votes, average: 4,95 out of 5)
Loading...